Amacım kendi köşemde kendi düşüncelerimi yazmak, Yazarken edebi kaygılar taşımam, sadece derdimi yazarım.

Son Yorumlar

 • Selman Gün:

  Allah yar ve yardımcın olsun kardeşim : ) Altın-dolar'ı bırak doğalgaz-pe...

 • Hüsnü Güneşdoğdu:

  Tamam yani 2020 kötü geçer diyordum da bu kadarı da biraz fazla mı oldu ne ...

 • Hüsnü Güneşdoğdu:

  Bu nasıl bir analiz bu nasıl bir öngörü be kardeşim :) 2015 sönük kaldı...

 • Selman Gün:

  Böylesi bir güzelliği illa da Batı'lı bir şahsiyet tanınmlayan zihniyet z...

 • Selman:

  Bu aslında biraz da çocukların toplumsal hayatın merkezine yerleşmesi ile i...

 • Ensonhaber’in Amacı ?

  Bugün sabah saatlerinde internette “birileri yaygara kopartmanın peşinde” diye düşündüğüm haberler dolaşmaya başladı. Bunların başında da Ensonhaber isimli haber sitesi geliyor.

  Ensonhaber şimdiye kadar en çok takip ettiğim sitelerden biridir günün belki de 6-7 saati bu sitede geçer. İlk başlarda haberleri ilk servis eden sitelerden biri olduğu için tercihimdi fakat sonradan attıkları manşetler, yaptıkları haber başlıkları ve manşet resimlerinde kullandıkları ifadeler sinirimi bozmaya başlamıştı.

  Kaç defa kendilerine mail yoluyla şikayette bulundum hiçbir geri dönüş olmadı. Gerekli haberlere yaptığım eleştiri babındaki yorumlarımı ise egale ettiler.

  Ama bugün bardak taştı benim için.

  Bugün Şırnak Uludere’de Ordumuzun gerçekleştirdiği bir operasyon çerçevesinde ölen 20 üzeri kaçakçı için öyle bir başlıklar manşetler attılarki Firat Haber Ajansı ( PKK’nın haber ajansı ) bile böyle başlık bulamazdı.

  Bugünkü olayla ilgili olarak “3 kuruş daha fazla para kazanmak için, daha fazla hit alıp daha fazla dikkat çekmek için” attıkları manşetler şöyle;

  Diğer manşet ve haber metinlerini eklemiyorum bile.

  Sinekten yağ çıkartan muhterem editörler, gecenin bir vakti PKK’lıların barındığı yerden kaçak olarak gizi gizli topluca Türkiye’ye neden girdikleri, Bölgede yaşayan pkk sempatizanlarının gündüz normal vatandaş gece ise pkk işçisi gibi çalıştıkları gerçeğini es geçerek PKK propagandası yapmayı tercih ettiklerinden dolayı kutluyorum. 3-5 dolar daha fazla kazanırlar artık anoktamnoktak

  29 Aralık 2011

  Benzer yazılar

  Yorum Ekleme Alanı


  Henüz yorum yapılmamış