Amacım kendi köşemde kendi düşüncelerimi yazmak, Yazarken edebi kaygılar taşımam, sadece derdimi yazarım.

Son Yorumlar

 • Selman Gün:

  Allah yar ve yardımcın olsun kardeşim : ) Altın-dolar'ı bırak doğalgaz-pe...

 • Hüsnü Güneşdoğdu:

  Tamam yani 2020 kötü geçer diyordum da bu kadarı da biraz fazla mı oldu ne ...

 • Hüsnü Güneşdoğdu:

  Bu nasıl bir analiz bu nasıl bir öngörü be kardeşim :) 2015 sönük kaldı...

 • Selman Gün:

  Böylesi bir güzelliği illa da Batı'lı bir şahsiyet tanınmlayan zihniyet z...

 • Selman:

  Bu aslında biraz da çocukların toplumsal hayatın merkezine yerleşmesi ile i...

 • Haber Sitelerinin Yüz Karaları – 1

  Haber izlemek ya da gazete okumak internet kullanıcıları için Haber sitesi demektir. Sabah Hürriyet ve sadece internetten yayın yapan bir dünya haber sitesi var gündelik olayları takip edebileceğiniz.
  Bunların Bilindik ve en çok ziyeret edilenlerini şimdi listelemeyeceğim burada ama listedekilerden birkaçını eleştireceğim.

  İlk Kurban – Haber3.Com
  Dikkat ederseniz backlink bile vermiyorum siteye o derece nefret ettim adamlardan.
  1 – Sitenin takipçi profilini çıkartmak gerekirse ( ayın en çok okunan haberlerine baktığınızda sizin de göreceğiniz üzere ) kesinle kalça ve göğüs haberleri seven magazinsel zekaya sahip bir kitle. Ve de oldukça da cahiller kuru gürültü çıkartan insanlar toplanmışlar bir araya sadece bağırıyorlar fakat neye neden bağırdığı hakkında hiç bir fikri yok. Ama işte güzelim klavye adamı internette böyle yorumcu yapıyor. Ve aynı klavye böyle adamları Milletini seven cumhuriyetin ve laikliğin koruyucusu Atatürk’ün bıraktığı yoldan devam eden bilinçli Atatürk gençliği ( ! ) sanıyor.
  ( Bu arada parantez içerisinde belirteyim (: nefret ederim ben Atatürkçüyüm ağzını kullanan şarlatanlardan. Senelerdir Adamın adını kullanarak sömürdüler Koca ülkeyi. )

  2 – Sitede çıkan haberlere baktığımızda, Haberlerin hepsi mutlaka yönlendirmelik. Devlete nereden çamur atacaklarını şaşırıyorlar bazen. Ben de burada gördüğümde çıldırma noktasına geliyorum.He birde, mutlaka baldır bacağı görmemiz gerekiyor ana sayfada mutlaka o foto galeride +18 e inen resimlerin olması gerekiyor yoksa o site ayakta kalamaz.

  3 – Editörlere gelince, üç kağıtçıların düzenbazın önde gideni hepsi. Yapılan yorumlar sözüm ona onaydan geçtikten sonra yayınlanıyor. Hikaye ! Yapılan yorumlar eğer ki sitedeki editörün düşüncesine tersse mutlaka engelleniyor. Kendinizde test edebilirsiniz. Ben haberlere yapılan yorumları gördükçe çıldırma noktasına geldim dayanamadım ben de yorum yapayım dedim ama sanırım doğru söyleyeni haber3.com dan kovuyorlar.

  Şu an için iftar yaklaşıyor. Bu konuya daha sonra tekrar geleceğim. Resimlerle birlikte örneklendirmeyi düşünüyorum.

  23 Ağustos 2010

  Benzer yazılar

  Yorum Ekleme Alanı


  Henüz yorum yapılmamış