Amacım kendi köşemde kendi düşüncelerimi yazmak, Yazarken edebi kaygılar taşımam, sadece derdimi yazarım.

Son Yorumlar

 • Selman Gün:

  Allah yar ve yardımcın olsun kardeşim : ) Altın-dolar'ı bırak doğalgaz-pe...

 • Hüsnü Güneşdoğdu:

  Tamam yani 2020 kötü geçer diyordum da bu kadarı da biraz fazla mı oldu ne ...

 • Hüsnü Güneşdoğdu:

  Bu nasıl bir analiz bu nasıl bir öngörü be kardeşim :) 2015 sönük kaldı...

 • Selman Gün:

  Böylesi bir güzelliği illa da Batı'lı bir şahsiyet tanınmlayan zihniyet z...

 • Selman:

  Bu aslında biraz da çocukların toplumsal hayatın merkezine yerleşmesi ile i...

 • İzleyin : Nikita

  Aksiyonu entrikası bol bir dizi daha başladı. Bayramın 2. gecesi arkadaşmla birlikte izlediğimiz dizinin ilk bölümü oldukça güzeldi. Bölümün sonunda 2. bölüm ne zaman gelir diye meraklandırdı bizi.

  Dizi hakkında henüz ilk bölüm olduğu için pek fazla birşey söyleyemem fakat izlenilesi bir yapım gibi duruyor. Dizideki karakterlerimiz de oldukça güzel 🙂

  Nikita ( Maggie Q ) Sorunlu bir genç kız iken, Division adıyla bilinen, Amerikan Gizli Birimi tarafından ölümün eşiğinden kurtarılıyor ve sahte bir ölüm töreni düzenleniyor. Nikita’ya yeni bir hayata başlamak için ikinci bir şans verildiği ve ülkesini savunabileceği anlatılıyor. Ama ona anlatmadıkları şey, onu bir ajan ve seri katil olarak yetiştirdikleri! Eninde sonunda, Nikita ihanet ediyor ve güvendiği kişilere karşı olan hayalleri yıkılıyor.
  nikita
  Şimdi, üç yıllık saklanmanın ardından, Nikita intikam arayışına giriyor ve eski patronlarına her şeyi dağıtmadan durmayacağını ve onların gizli şirketlerini yıkacağını açıkça belli ediyor. Zaman ilerliyor, ancak Division yeni üyeler almaya, diğer genç insanları eğitmeye, onların geçmiş yaşamlarına ait tüm bilgileri silmeye ve onları soğuk ve ruhsuz katillere dönüştürmeye devam ediyorlar. Acemi erlerden birisi, Alex ( Lyndsy Fonseca ), en başından yalan söylediklerini ve Nikita’nın neden kaçmaya karar verdiğini anlıyor.

  Dizinin ilk bölümü oldukça güzel kurgulanmıştı bana göre. Bir de yeşil gözlülere olan zaafım yüzünden Lyndsy Fonseca da beni diziye çeken bir diğer etken 🙂

  Nikita Dizisi Videoları

  14 Eylül 2010

  Benzer yazılar

  Yorum Ekleme Alanı


  Henüz yorum yapılmamış